0
vlastních rekonstrukcí
0
+
dokončených projektů
0
let profi praxe
0
skleniček vína

Jak pracuji

Při práci myslím na to, kdo jste a co chcete, co napovídá váš objekt a jeho okolí a kterým směrem mě bere vlastní vnímání. Výsledek je ideální průnik a vznik něčeho nového a osobitého. Mé realizace jsou každá jiná, nesnažím se aplikovat vlastní styl, výsledek je vždy další originál.

Typy projektů

Ideální je dělat návrhy celých bytů, kde se může koncept návrhu odrazit ve více místnostech. Ale pořád se ráda pouštím i do jednotlivých pokojů. Je fajn, když klient ukousne přesně velké sousto a umí projekt dotáhnout až do absolutního konce. 

Reference

Darcy se uvedla tím, že do našeho nově rekonstruovaného domu v Praze přinesla pár postřehů, které měly na celý interiér zásadní vliv. I když je vila postavená ne zrovna nedávno, tak nám Darcy ukázala, že se dá proměnit v krásné a příjemné bydlení a přitom uchovat duch místa. Postupně jsme Darcy pověřili proměnou interiéru na celém podkrovním patře.
JanPilot
Darcy umí budoucí podobu interiéru nejen nakreslit ve 3D, ale in realizovat na míru. Kde bylo třeba, přizpůsobila se kreativně rozpočtu i stávajícím prvkům jako je podlaha, rozvody elektra, šikminy a nedostatek místa. Projekt byl víceméně celý v její režii a já jsem odsouhlasila vizi, postup a rozpočet. Usnadnilo mi to hodně život a jsem ráda, že jsem mohla na dálku z Dubaje realizovat mé plány v Česku.
JiřinaUčitelka

Jak vytvořit nestárnoucí postel?

E-book ke stažení zdarma

Z nějakého důvodu jsem byla vždy posedlá povlečením a ložnicema jako takovýma. V této publikaci Vám popíšu, jak spolehlivě dosáhnout dobře vypadající postele a na co dávat pozor, když přemýšlíme o nákupu nových lůžkovin a ložního prádla. Neskončím teorií, na konci Vám věnuji několik senzačních  tipů, kde vše spolehlivě nakoupit.

Má představa o spaní

Z nějakého důvodu jsem byla vždy posedlá povlečením a ložnicema jako takovýma. Strašně mi vadí barevnost a kvalita materiálů stále ještě bežně na prodej v českých obchodech. Když jsem tvořila svou ložnici na chalupě, raději jsem si do do ní vše nechala vyrobit na zakázku tak, aby to splňovalo mé představy o královském spaní. Podívejte se, jak dle mého taková venkovská idylka vypadá.

Spojte se se mnou

Protože jsem vybudovala několik vlastních domovů, vím i jaké to je být klient a jak dlouhá cesta to je něco stavět nebo rekonstruovat. Nebojím se experimentovat a vím, kde se vyplatí investovat navíc. Mé realizace jsou různorodé a vyznačují se jak nákladnými vestavbami, tak chytrými tahy se stávajícím vybavením nebo uměním.