Stáhněte si ebook zdarma

Postelový manifest

Jak vybudovat světovou postel, která
vydrží věky a nikdy nevyjde z módy

Co Vám e-book Postelový manifest do života přinese?

Krok za krokem užitečný a někdy překvapující přehled základů každé světové postele, pro zaběhlé domácnosti, kde se chtějí kvalitně vyspat, nebo pro studenta či novomanžele. Plus inspirativní stránky, které Vám pomohou vybudovat světovou a nestárnoucí ložnici.

Pasti

Jak se vyhnout pastím českého trhu: proč se ne vždy vyplatí nakupovat v prodejně IKEA, jaké jsou správné velikosti matrací a navazujících polštářů a přikrývek, kvalitní výplně pro dobrý spánek

Nákupy

Kde zboží správné velikosti a kvality nakoupit: kamenné i internetové zdroje, české prodejny, které vám ušetří čas, starosti i peníze

Inspirace

Jak povýšit světovou postel na světovou ložnici: tipy na barevné provedení povlečení, doplňky, kterými doplníte svůj interiér a povýšíte ložnici z holé na světovou

Světovost

Věděli jste, že postelové návyky jsou fascinující a liší se mezi různými národy? Asi největší rozdíly jsou ve velikosti polštářů a pokrývek, jak správně vybrat velikost těch vašich, tomu se v mé publikaci věnuji na několika stranách.

Roztoče

Trápí vás pomyšlení na prachové roztoče ve vašem lůžku? Dozvíte se, kde jich najdete nejvíce, jak jejich zabydlování nejlépe čelit a které přírodní výplně lůžkovin jsou dobré v jejich odpuzování.

Úspory

V kapitole se zdroji nákupů otevřeně popisuji, kde se vyplatí nakoupit tak, abyste za své peníze dostali co nejkvalitnější výrobek a nepřeplatili. Protože jsem fanynkou všeho českého, sázím co nejvíce na české značky.

Video: Královské spaní podle Darcy

Toto video je taková esence Darcy. Natočila a sestříhala jsem si ho sama, oblékla jsem se do noční košile vlastní výroby a mazlila se s ložním prádlem z mé dílny. Odehrává se na mé chalupě v prostoru mé ložnice. Samozřejmě, že slovo královské používám s určitou nadsázkou. Nemyslím tím honosnost prostoru, jen to, že má představovat náš nejlepší možný komfort. Místo, do kterého se rádi a s radostí vracíme....nechybí v něm čerstvý vzduch, světlo, čistota, nadýchanost, trochu romantiky...no, je toho nakonec hodně. Snad vám toto video přiblíží mou představu o královském loži.